KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12066284

nr 1206 6284

Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, Kyrka. Olja på duk, 31x24 cm, oramad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 september 2018
kl 18:52:25

19/9 07:41:51 1      Vinnande bud